Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

Studies in tota vita

Visual StudioНаступна версія Visual Studio 2015 році буде працювати на більшій кількості платформ, ніж коли-небудь раніше.

Кілька днів тому були оголошені офіційні найменування наступних версій інтегрованого середовища розробки і фреймворку - це Visual Studio 2015 р. і .Чистий 2015 року. Стали відомі плани Microsoft про перетворення Visual Studio в по-справжньому багатоплатформовий інструмент.

Крім існуючої підтримки Xamarin і додатків HTML5/Cordova, в Visual Studio 2015 році з'явиться ще й підтримка C++ компілятор Clang та інфраструктури LLVM. Таким чином, в перспективі на Visual Studio можна буде писати програми для Android і iOS!

Більш того, в Microsoft вирішили зробити більш продуктивний емулятор Android замість штатного, який відрізняється виключно повільною роботою. Новий емулятор увійде до складу Visual Studio 2015 року і, в кінцевому підсумку, буде запускатися навіть окремо від цієї IDE. Наприклад, його можна буде використовувати разом з Eclipse.

Тестери вказують також на підтримку Java, ANT, SQLite і WebSocket4web.

Серед інших нововведень в Visual Studio 2015 - автоматична генерація юніт-тестів, а також крос-платформна підтримка Visual Studio Online. Тепер там можна буде розробляти iOS і OS X додатки на «маках».

Обмежене превью оновленого Visual Studio Online з'явиться протягом декількох тижнів, а попередню версію Visual Studio 2015 можна скачати http://www.visualstudio.com/en-us/downloads/visual-studio-2015-downloads-vs

Джерело:http://geektimes.ru/post/241500/

Gravatar

Comments

Comments are closed on this post.