Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

Studies in tota vita

e4cc0036-1ba6-4ee3-9818-c47ce53d2501

Вже протягом 9 років люди усього світу вимикають світло на Годину Землі… і продовжують вимикати його кожного разу, виходячи з кімнати, аудиторії, кабінету. Година Землі, що є символом природоохоронного руху по всьому світі, дає нам натхнення організовувати різні заходи та акції протягом року. Як океан з крапель, з невеликих щоденних дій складаються вирішення екологічних проблем. Разом ми змінюємо світ! Ти з нами?

У суботу 25 березня 2017 року о 20:30 за ініціативою Всесвітнього фонду природи (WWF), люди всього світу вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Цього року ми хочемо нагадати тобі, яка надзвичайна природа Землі та України зокрема! Озирнись навколо і обов’язково знайдеш хоча б невеликий її складову – дерево, пташку, сквер, парк, заказник, заповідник чи національний парк.

Вони потребують твоєї уваги! Разом з родиною чи друзями 25 березня вийди на природу, посади дерево, очисти джерело, прибери сміття, обгороди мурашник або здійсни інший захід для збереження біорізноманіття та охорони природи.

Всесвітній фонд природи (WWF) просить кам’янчан та гостей міста приєднатися до кампанії Година Землі. Ми не отримали землю у спадок від предків, ми позичили її у наших дітей. Наше майбуднє в наших руках.

Джерело: Студентський меридіан

Comments

Comments are closed on this post.