Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

Studies in tota vita

Samsung оголошує про стратегічне партнерство з Microsoft


В ході виставки MWC 2017 компанія Samsung оголосила про укладення розширеного стратегічного партнерства з Microsoft. Таке рішення дозволить підвищити можливості мобільного доступу для корпоративних клієнтів, а також забезпечити підтримку бізнесу, який спрямований до цифрової трансформації. В результаті тісної співпраці обом сторонам вдалося створити преміальний пристрій "2 в 1" для корпоративних користувачів - Galaxy Book. Новий трансформер, побудований на платформі Windows 10 забезпечує зручний і простий доступ до всіх функцій Microsoft Office. 

Samsung Galaxy Book доступний в двох варіантах: з екраном діагоналлю 10,6 і 12 дюймів. За продуктивність відповідають двоядерний процесор сьомого покоління Intel Core i5 з тактовою частотою 3,1 ГГц (12-дюймова модель), а також двоядерний чіпсет Intel Core m3 з тактовою частотою 2,6 ГГц (10,6-дюймова версія).

Microsoft і Samsung спільно працюють над створенням інноваційних мобільних технологій, які допомагають компаніям і організаціям здійснювати цифрову трансформацію, і Samsung Galaxy Book - чудовий приклад ефективності цього підходу, - сказав віце-президент по партнерським пристроїв і рішень Microsoft Пітер Хан. - Новий пристрій "2 в 1" Galaxy Book від Samsung дозволяє розкрити цифрові можливості Windows 10, серед яких додатки Windows Ink, які схиляють співробітників компаній досягати більш високих результатів, застосовуючи нові, більш технологічні, мобільні і безпечні підходи до виконання своїх обов'язків "

Comments

Comments are closed on this post.