Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

Studies in tota vita

Після випуску операційної системи Windows 10 корпорація Microsoft весь рік надавала можливість здійснити оновлення з деяких попередніх до найбільш актуальної версії операційної системи абсолютно безкоштовно. Дана можливість завершилась в липні 2016 року. Проте для людей з обмеженими можливостями, які використовують відповідні функції ОС, оновлення до Windows 10 залишалось безкоштовним.

При черговому оновленні відповідного розділу свого сайту, присвяченого можливості безкоштовного оновлення ОС для людей з обмеженими можливостями, було вказано, що пропозиція діє до 31 грудня 2017 року. Таким чином в кінці року буде закрита остання можливість безкоштовного оновлення до Windows 10.

Для того, щоб оновити Windows необхідно лише перейти за посиланням і натиснути на кнопку «Оновити зараз». Буде завантажена невелика програма, після запуску якої потрібно дотримуватися вказівок на екрані. Ви і самі не помітите, як на вашому комп'ютері вже з’явиться Windows 10.

Можливо, раніше ви мали негативний досвід використання операційної системи Windows 10. Однак з моменту її виходу було випущено два великих оновлення. Сьогодні Windows 10 працює стабільно і швидко.

Перевірити це самостійно ви зможете до 31 грудня цього року.

Джерело: itc.uaЛайфхакер

Comments

Comments are closed on this post.