Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

Studies in tota vita

У нинішньому році найпопулярнішій настільній операційній системі Windows 7 виповниться 8 років. Для неї це означає швидке закінчення офіційної підтримки. Так, стало відомо, що воно намічено на січень 2020 року. Фактично основна підтримка цієї операційної системи закінчилася ще пару років назад, а зараз вона знаходиться в статусі “продовженої” підтримки: для Windows 7, як і раніше випускаються основні виправлення помилок і оновлення безпеки. Закінчення повної підтримки означає припинення випуску будь-яких оновлень взагалі.

windows7rc_bloglogo

Компанія Microsoft активно закликає користувачів перейти на їх нову версію операційної системи, яка на даний момент займає 25% від частки настільних операційних систем в усьому світі. У Microsoft відзначають, що Windows 7 вже не відповідає сучасним стандартам і запитам, а використання застарілих і непідтримуваних операційних систем призводить до збільшення витрат на обслуговування.

Windows 7 поступово застаріває. Ця система вже не може відповідати останнім вимогам сучасних технологій, а також відповідати вимогам безпеки IT-служб, — заявив Маркус Ничке, голова Windows в німецькому відділенні Microsoft. — Як і у випадку з Windows XP, ми рекомендуємо компаніям заздалегідь вжити заходів для переходу на свіжу операційну систему, щоб уникнути непотрібного ризику і фінансових втрат.

Джерело: mspoweruser.com

Comments

Comments are closed on this post.