Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

 

Fall Creators для Windows Update 10

Незабаром вийде оновлення Windows 10 Fall Creators Update, компанія Microsoft, нарешті, назвала дату його релізу – 17 жовтня 2017 року. Повідомляється, що нова версія отримає численні поліпшення – підтримку платформи Windows Mixed Reality, розміщення контактів в панелі завдань і деякі зміни в дизайні в контексті Fluent Design.

розміщення контактів на панелі завдань

Оновлення буде відбуватись у кілька етапів, а саме, 17 жовтня оновлення буде доступне для інсталяції на найбільш нові комп’ютери, в сумісності з якими у Microsoft немає сумнівів.

Впродовж декількох наступних місяців нова версія системи буде відправлена на інші комп’ютери і планшети, у разі виникнення якихось проблем з окремими типами пристроїв, їх оновлення буде припинятися.

А ось інші оновлення – синхронізацію з Android і iOS, загальний буфер обміну і в інші Windows 10 Fall Creators Update не з’являться – їх доведеться чекати до весни.

У числі інших оновлень варто відзначити бета-версію програми для відстеження погляду, підтримка стилуса і так далі.

Студенти фізико-математичного факультету матимуть можливість познайомитись з можливостями оновлення після встановлення їх у навчальних лабораторіях №22, №29, №44 та №11.

windows 10

Джерело: TEHNOTWINCORE Сообщество пользователей Windows 10

Comments

Comments are closed on this post.
https://inf.kpnu.km.ua/fall-creators-dlya-windows-update-10