Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

Studies in tota vita

Урочисте вручення дипломів магістрам 2018

19 березня в актовому залі корпусу №1 Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулось урочисте вручення дипломів магістрам фізико-математичного факультету, випускникам 2018 року.

Зі словами вітання виступили декан...

... далі
 

Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Оргкомітет запрошує до участі у роботі 8-ї Міжнародної наукової конференції "Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації",присвяченої 100-річчю Національної академії наук України та 100-річчю Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, яка відбудеться 18-20 квітня 2018 р. в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка

... далі
 

Унікальна обробка зображень сучасними програмними засобами

На сьогоднішній день нікого не здивувати фільтрами, що вбудовані в велику кількість популярних фоторедакторів. Проте пропонуємо Вашій увазі програмний продукт Primitive в macOS – новий і унікальний спосіб перетворення фотографій за допомогою векторних геометричних примітивів.

... далі
 

Вітаємо з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Колектив кафедри інформатики фізико-математичного факультету вітає усіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! 

Бажаємо, щоб:

... далі
 

Алгоритм Alpha Zero навчився грати в шахи за 24 години та обіграв спеціалізовану шахову програму

AlphaZero — це алгоритм, розроблений компанією DeepMind (з 2014 року компанією володіє Google), який використовує узагальнений підхід AlphaGo Zero. 5 грудня 2017 року колектив DeepMind випустив AlphaZero, який впродовж 24 годин досягнув надлюдського рівня гри в шахи, Сьоґі, і ґо, перемігши чемпіонів світу серед програм, Stockfish, Elmo і 3-денний варіант AlphaGo Zero. Stockfish, який використовується для домашньої підготовки багатьох гравців, переможець Чемпіонату TCEC (Top Chess Engine Chapmpionship) і Чемпіонату Chess.com виявився значно слабшим. В матчі з 100 партій AlphaZero отримав 28 перемог при 72 нічиїх.

... далі
 

Не пропустіть останій шанс на безкоштовне оновлення до Windows 10

Після випуску операційної системи Windows 10 корпорація Microsoft весь рік надавала можливість здійснити оновлення з деяких попередніх до найбільш актуальної версії операційної системи абсолютно безкоштовно. Дана можливість завершилась в липні 2016 року. Проте для людей з обмеженими можливостями, які використовують відповідні функції ОС, оновлення до Windows 10 залишалось безкоштовним.

... далі
 

Інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій!»

24 жовтня в стінах КПНУ ім. Івана Огієнка спільно з Кам'янець-Подільським міським та районним центром зайнятості для учнів усіх загальноосвітніх закладів міст та району відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій!».

... далі
 

Вітаємо з 99-ю річницею заснування КПНУ ім. Івана Огієнка!

Колектив кафедри інформатики фізико-математичного факультету щиро вітає із 99-річчям від дня заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

... далі
 

Microsoft Windows 10 стане модульною операційною системою

Microsoft має намір повністю переробити структуру операційної системи Windows, щоб вона дійсно відповідала концепції  «Одна пераційна система (ОС)  для всього».  Для цього всередині корпорації був розроблений проект Windows Core OS, раніше відомий як Andromeda OS, який дозволить перенести Windows на різні типи пристроїв, будь то смарт-годинник чи смартфон.  Все це буде реалізовано за допомогою модульної структури.

... далі
 

Міжнародна наукова інтернет-конференція «Теоретичні і практичні основи управління процесами компетентністного становлення майбутнього учителя фізико-технологічного профілю».

27-28 вересня 2017 р. на базі фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка пройшла Міжнародна наукова інтернет-конференція «Теоретичні і практичні основи управління процесами компетентністного... далі
 
Page 3 of 17 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Календар

<December 2020>
SunMonTueWedThuFriSat
29


30


1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


11


12


13


14


15


16


17


18


19


20


21


22


23


24


25


26


27


28


29


30


31


1


2


3


4


5


6


7


8


9