Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

Studies in tota vita

Міжнародний науковий симпозіум «Питання оптимізації обчислень (ПОО-XLVI)

24–27 вересня 2019 року на базі Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України в м. Києві відбувся Міжнародний науковий симпозіум «Питання оптимізації обчислень (ПОО-XLVI)», присвячений 50-річчю від дня проведення І-го симпозіуму та літньої математичної школи з питань точності та ефективності обчислювальних алгоритмів. Це вже другий науковий форум Інституту кібернетики, в якому співорганізатором виступає Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Викладачі кафедри інформатики, професор Федорчук В.А. та доцент Іванюк В.А. прийняли участь у роботі симпозіуму. 

... далі
 

Міжнародна науково-практична конференція «Наукоємні технології в інфокомунікаціях»

23 травня, розпочала свою роботу міжнародна науково-практична конференція «Наукоємні технології в інфокомунікаціях» на базі туристичного комплексу « Вілла Ксенія» (с.Врублівці Кам’янець-Подільського району Хмельницьої області) за участю провідних закладів вищої освіти України та світу. Конференція триватиме з 23 до 25 травня 2019 року, а її організаторами являються...

... далі
 

30-річчя Всесвітньої мережі

Рівно три десятиліття тому, 12 березня 1989 року, англійський фахівець в області інформатики сер Тімоті Бернерс-Лі запропонував керівництву CERN глобальний гіпертекстовий проект, який дозволив би вченим організувати спільне зберігання і загальний доступ до інформації. Це був проект Всесвітньої мережі - World Wide Web або WWW, який був схвалений і реалізований.

... далі
 

І словом, і ділом

Рік тому було започатковано наукову співпрацю між кафедрою інформатики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та ДП «S&T Ukraine», генеральним директором якого є доктор технічних наук, член вченої ради Інституту проблем математичних машин і систем Національної академії наук України та міжнародної редакційної колегії журналу «Програмні продукти і системи» Лисецький Юрій Михайлович.

... далі
 

Microsoft знову розробляє версію Windows Lite

З того моменту, як вийшла фінальна стабільна збірка Windows 10, пройшло уже більше трьох років. За цей час компанія Microsoft встигла випустити декілька великих оновлень, які додали операційній системі різні функціональні можливості, а також покращили зовнішній вигляд. Проте, на жаль, два останніх ключових оновлення...

... далі
 

Windows 98 виповнилось 20 років

25 червня 1998 року була представлена операційна система Windows 98, що стала оновленою версією Windows 95. 

У представленій операційній системі покращення торкнулись APG, були допрацьовані драйвери USB, додана підтримка роботи з декількома моніторами і підтримка WebTV. Для використання Windows 98 був потрібний ПК з процесором не гіршим ніж Intel 486DX і 16 МБ пам'яті. Головними особливостями нової ОС в порівнянні з попередньою стала можливість онлайн-оновлень через Windows Update та наявність встановленого браузера Internet Explorer 4.

... далі
 

Підсумки проведення VIII Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації»

18-20 квітня 2018 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулась VIII Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації» присвячена 100-річчю Національної академії наук України та 100-річчю нашого університету.

... далі
 

Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Оргкомітет запрошує до участі у роботі 8-ї Міжнародної наукової конференції "Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації",присвяченої 100-річчю Національної академії наук України та 100-річчю Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, яка відбудеться 18-20 квітня 2018 р. в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка

... далі
 

Міжнародна наукова конференція з питань оптимізації обчислень

Міжнародна Наукова Конференція

ПИТАННЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ОБЧИСЛЕНЬ (ПОО-XLІV)
присвячена 60-річчю від дня заснування Інституту кібернетики

імені В.М. Глушкова НАН України

... далі
 
Page 1 of 5 1 2 3 4 5 > >>