Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

Studies in tota vita

Міжнародний науковий симпозіум «Питання оптимізації обчислень (ПОО-XLVI)

24–27 вересня 2019 року на базі Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України в м. Києві відбувся Міжнародний науковий симпозіум «Питання оптимізації обчислень (ПОО-XLVI)», присвячений 50-річчю від дня проведення І-го симпозіуму та літньої математичної школи з питань точності та ефективності обчислювальних алгоритмів. Це вже другий науковий форум Інституту кібернетики, в якому співорганізатором виступає Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка. Викладачі кафедри інформатики, професор Федорчук В.А. та доцент Іванюк В.А. прийняли участь у роботі симпозіуму. 

... далі
 

Міжнародна науково-практична конференція «Наукоємні технології в інфокомунікаціях»

23 травня, розпочала свою роботу міжнародна науково-практична конференція «Наукоємні технології в інфокомунікаціях» на базі туристичного комплексу « Вілла Ксенія» (с.Врублівці Кам’янець-Подільського району Хмельницьої області) за участю провідних закладів вищої освіти України та світу. Конференція триватиме з 23 до 25 травня 2019 року, а її організаторами являються...

... далі
 

І словом, і ділом

Рік тому було започатковано наукову співпрацю між кафедрою інформатики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та ДП «S&T Ukraine», генеральним директором якого є доктор технічних наук, член вченої ради Інституту проблем математичних машин і систем Національної академії наук України та міжнародної редакційної колегії журналу «Програмні продукти і системи» Лисецький Юрій Михайлович.

... далі
 

Вітаємо з успішним захистом дисертації!

Вітаємо старшого викладача Понеділка Вадима Віталійовича та його наукового керівника, завідувача, професора кафедри, доктора технічних наук, професора Федорчука Володимира Анатолійовича з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук!!!

Ваша робота – це результат старання і завзяття, працьовитості й самовіддачі, сили волі і твердості духу!!!

... далі
 

Microsoft знову розробляє версію Windows Lite

З того моменту, як вийшла фінальна стабільна збірка Windows 10, пройшло уже більше трьох років. За цей час компанія Microsoft встигла випустити декілька великих оновлень, які додали операційній системі різні функціональні можливості, а також покращили зовнішній вигляд. Проте, на жаль, два останніх ключових оновлення...

... далі
 

Рік у пошуку - 2018

... далі
 

Підсумки проведення VIII Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації»

18-20 квітня 2018 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулась VIII Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації» присвячена 100-річчю Національної академії наук України та 100-річчю нашого університету.

... далі
 

Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Оргкомітет запрошує до участі у роботі 8-ї Міжнародної наукової конференції "Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації",присвяченої 100-річчю Національної академії наук України та 100-річчю Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, яка відбудеться 18-20 квітня 2018 р. в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка

... далі
 

Інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій!»

24 жовтня в стінах КПНУ ім. Івана Огієнка спільно з Кам'янець-Подільським міським та районним центром зайнятості для учнів усіх загальноосвітніх закладів міст та району відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій!».

... далі
 

Microsoft Windows 10 стане модульною операційною системою

Microsoft має намір повністю переробити структуру операційної системи Windows, щоб вона дійсно відповідала концепції  «Одна пераційна система (ОС)  для всього».  Для цього всередині корпорації був розроблений проект Windows Core OS, раніше відомий як Andromeda OS, який дозволить перенести Windows на різні типи пристроїв, будь то смарт-годинник чи смартфон.  Все це буде реалізовано за допомогою модульної структури.

... далі
 
Page 1 of 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>