Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

Studies in tota vita

У вівторок, 25 листопада, Акредитаційна комісія при Міністерстві освіти і науки України позбавила ліцензії Приватний виш «Київський університет культури», засновником якого є народний артист України Михайло Поплавський. Новину передає Преса України.

Михайло Поплавський

Приватний вищий навчальний заклад України «Київський університет культури» сьогодні позбавили ліцензії. Засновником вишу є відомий співак Михайло Поплавський і його син.

Як повідомили у міністерстві освіти, таке рішення члени Акредитаційної комісії прийняли єдиноголосно. Цікаво те, що раніше до складу комісії входив сам Поплавський.

Завдяки журналістському розслідуванню стало відомо, що Михайло і Олександр Поплавські заснували такий собі «клон» Київського державного національного університету культури і мистецтв, відомий як КУК.

Фундатором навчального закладу є ТОВ "Укрконцерт", засновниками якого, у свою чергу, є Михайло Поплавський із сином Олександром.

Студенти, які перші три курси числилися у КУКі, були змушені платити за навчання немалу суму грошей. Проте, насправді, навчання проходило на базі державного вищого навчального закладу. Така схема дозволяла Поплавському щороку отримувати десятки мільйонів гривень.

Раніше виш проходив акредитацію у 2010 та 2014 роках. Тоді міністром освіти був Дмитро Табачник.

Цьогоріч Акредитаційна комісія МОН навідалася з перевіркою за адресою, яка була вказана в документах. Однак виявилося, що КУК не існує фізично, а лише на папері.

Gravatar

Comments

Comments are closed on this post.