Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

Studies in tota vita

Міжнародний день паперу«Навчимося використовувати папір раціонально!» - Така основна теза міжнародної «безпаперової» кампанії, яка проходить кожен четвертий четвер жовтня по всьому світу. В цей день провідні компанії з різних областей економіки об'єднуються для того, щоб поділитися особистим досвідом скорочення нераціональної витрати паперу і провести власні акції підтримки. Мета Міжнародного дня без паперу (World Paper Free Day) - показати на реальних прикладах, як і за допомогою яких технологій кожна організація може внести свій вклад у збереження природних ресурсів. 

Унікальність акції в тому, що вона приносить користь не тільки природі, але й бізнесу. Використання технологій електронного документообігу, оптимізація бізнес-процесів в компаніях дозволяють організаціям поступово скорочувати витрати на друк, зберігання та транспортування паперу. 

У той же час, за даними Асоціації з питань Управління інформації та зображення (Association for Information and Image Management, AIIM), економія або переробка тонни паперу дозволяє «врятувати» 17 дерев, 26000 літрів води, 3 кубічних метра землі, 240 літрів пального та 4000 кВт / год електрики. Однак тенденції світового споживання паперу говорять про те, що необхідні колективні заходи по залученню уваги до проблеми. За останні 20 років витрати паперу збільшився приблизно на 26%. 

Очевидно, що повна відмова від паперових документів є недосяжним і непотрібним. Але, освоюючи сучасні технології вМіжнародний день паперу області ІТ та управління інформацією, можна домогтися вагомого вкладу в економію ресурсів, як на рівні компанії і держави, так і в практиці кожної окремої людини. Міжнародний день без паперу - це відмінний привід поділитися досвідом у використанні безпаперових технологій і розповісти іншим, про те, як можна вносити щоденний посильний внесок у захист екології з користю для бізнесу і життя. 

Для того, щоб підтримати Міжнародний день без паперу, компаніям достатньо розповісти про свій досвід партнерам, клієнтам, співробітникам через власні інформаційні ресурси, ЗМІ, офіційну групу Дня без паперу в соціальних мережах. Підтримати акцію може також будь-яка людина, розповівши про свої особисті приклади через соціальні засоби комунікації за допомогою хештегів # ДеньБезБумагі.

Джерело: http://www.calend.ru/holidays/0/0/3000/ 

Gravatar

Comments

Comments are closed on this post.