Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

Studies in tota vita

Уже виявлено більше 20 тис. кандидатів у планети при вивченні понад 12 тис. зірок. Дослідники представили новий масив даних з космічного телескопа Kepler, говориться в матеріалах, розміщених в архіві препринтів arXiv.

Космічний телескоп Кеплер

"Представлений повний аналіз 17 кварталів даних" Кеплера "від початку наукової роботи до поломки другого гіроскопа. Виявлено понад 20 тис. Кандидатів у планети при вивченні понад 12 тис. Зірок. Зрозуміло, якісь не підтвердяться. Проте це найбільша більше -менш однорідна вибірка на сьогоднішній день. Є нові дрібні планети в зонах населеності ", - розповів« Газеті.Ru »провідний науковий співробітник ГАІШ МГУ доктор фізико-математичних наук Сергій Попов.

За словами Попова, 100 сторінок можуть не лякати. Власне текст статті - це менше 18 сторінок, а далі йдуть рисунки і таблиці.

Раніше повідомлялося, що орбітальний телескоп Kepler, що втратив півтора роки тому можливість точно наводитися на зірки через поломку стабілізуючих маховиків, підтвердив свою можливість відкривати нові екзопланети.

Джерело: http://www.segodnya.ua/

Gravatar

Comments

Comments are closed on this post.