Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

Studies in tota vita

Істівний туманСпеціальна машина виробляє речовину з різними смаками без калорій. Тепер можна покуштувати улюблені ласощі, не споживши при цьому зайвих калорій, пише "Популярна механіка".

Пристрій, створений винахідником Чарлі Френсісом Гаррі, покликане зруйнувати стереотип про те, що насолода смаком загрожує зайвими кілограмами. Edible Mist Machine (буквально - «машина їстівного туману») виробляє аерозолі, що володіють самими різними смаками - від копченого бекону до яблучного пирога.

Ультразвукова установка, подібна тим, які використовуються в зволожувачах повітря, виробляє безліч найдрібніших крапельок води, смак і аромату яких формують натуральні есенції. Подібні прийоми використовують творці «шоколадного інгалятора» Le Whiff або кавового AeroShot, проте пристрій Френсіса піднімає «вдихання смаків» на новий рівень, пропонуючи широкий вибір - біля двох сотень смаків.

«Я зробив прототип для свого друга, - згадує Френсіс, - який організовував семінар за смаковими відчуттями і нейрогастрономии. Прототип був зроблений з акваріума для рибок і ще якусь дрібничку, але він усім сподобався, і мене попросили зробити ще».

Edible Mist Machine не продається, але організатори різних заходів цілком можуть взяти установку в оренду і побалувати своїх гостей смаками без калорій.

Джерело:http://www.segodnya.ua/

Gravatar

Comments

Comments are closed on this post.