Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

Studies in tota vita

Відтепер користувачі соціальної мережі «ВКонтакті» можуть відкривати різні документи Microsoft Office безпосередньо в мережі. Раніше для цього було потрібно завантажити документ на комп'ютер і відкрити його відповідною програмою. Тепер такі файли є можливість переглянути в окремій вкладці.

vkontakte

Олександр Константинов, керівник Backend-розробки «ВКонтакті»:

Користувачі «ВКонтакті» звикли ділитися один з одним файлами: студенти обмінюються конспектами, підприємці висилають презентації клієнтам, менеджери відправляють договори, не використовуючи пошту. Тепер працювати з документами можна, не покидаючи соціальної мережі і не встановлюючи додаткові програми і додатки.

word_vkontakte

Після натискання на документ в мобільному додатку або веб-версії «ВКонтакті» файл відкривається в новому вікні браузера. За допомогою попереднього перегляду можна ознайомитися з текстовими файлами формату *.doc і *.docx, таблицями у форматі *.xls і *.xlsx, а також презентаціями в *.ppt і *.pptx. У майбутньому користувачі зможуть редагувати файли Microsoft Office безпосередньо в соцмережі. Перегляд файлів в соцмережі організований через сервіс Microsoft Office Online. Крім того, у вікні браузера з документом є посилання на пакет Office 365 в магазині Microsoft Store.

Джерело: vk.com/blog

Comments

Comments are closed on this post.