Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

Studies in tota vita

Windows 98 виповнилось 20 років

25 червня 1998 року була представлена операційна система Windows 98, що стала оновленою версією Windows 95. 

У представленій операційній системі покращення торкнулись APG, були допрацьовані драйвери USB, додана підтримка роботи з декількома моніторами і підтримка WebTV. Для використання Windows 98 був потрібний ПК з процесором не гіршим ніж Intel 486DX і 16 МБ пам'яті. Головними особливостями нової ОС в порівнянні з попередньою стала можливість онлайн-оновлень через Windows Update та наявність встановленого браузера Internet Explorer 4.

... далі
 

Підсумки проведення VIII Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації»

18-20 квітня 2018 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулась VIII Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації» присвячена 100-річчю Національної академії наук України та 100-річчю нашого університету.

... далі
 

Всесвітній день космонавтики

Сьогодні, 12 квітня, світ відзначає День авіації та космонавтики. Визначна дата присвячена першому польоту людини в космос, адже 12 квітня 1961 року стартував перший у світі космічний корабель «Восток» з космодрому Байконур, пілотований Ю.О. Гагаріним. Він перебував в космосі 108 хвилин.

Також 12 квітня 1981 року був здійснений перший...

... далі
 

Урочисте вручення дипломів магістрам 2018

19 березня в актовому залі корпусу №1 Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулось урочисте вручення дипломів магістрам фізико-математичного факультету, випускникам 2018 року.

Зі словами вітання виступили декан...

... далі
 

Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Оргкомітет запрошує до участі у роботі 8-ї Міжнародної наукової конференції "Сучасні проблеми математичного моделювання, прогнозування та оптимізації",присвяченої 100-річчю Національної академії наук України та 100-річчю Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, яка відбудеться 18-20 квітня 2018 р. в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка

... далі
 

Унікальна обробка зображень сучасними програмними засобами

На сьогоднішній день нікого не здивувати фільтрами, що вбудовані в велику кількість популярних фоторедакторів. Проте пропонуємо Вашій увазі програмний продукт Primitive в macOS – новий і унікальний спосіб перетворення фотографій за допомогою векторних геометричних примітивів.

... далі
 

Вітаємо з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Колектив кафедри інформатики фізико-математичного факультету вітає усіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! 

Бажаємо, щоб:

... далі
 

Алгоритм Alpha Zero навчився грати в шахи за 24 години та обіграв спеціалізовану шахову програму

AlphaZero — це алгоритм, розроблений компанією DeepMind (з 2014 року компанією володіє Google), який використовує узагальнений підхід AlphaGo Zero. 5 грудня 2017 року колектив DeepMind випустив AlphaZero, який впродовж 24 годин досягнув надлюдського рівня гри в шахи, Сьоґі, і ґо, перемігши чемпіонів світу серед програм, Stockfish, Elmo і 3-денний варіант AlphaGo Zero. Stockfish, який використовується для домашньої підготовки багатьох гравців, переможець Чемпіонату TCEC (Top Chess Engine Chapmpionship) і Чемпіонату Chess.com виявився значно слабшим. В матчі з 100 партій AlphaZero отримав 28 перемог при 72 нічиїх.

... далі
 

Не пропустіть останій шанс на безкоштовне оновлення до Windows 10

Після випуску операційної системи Windows 10 корпорація Microsoft весь рік надавала можливість здійснити оновлення з деяких попередніх до найбільш актуальної версії операційної системи абсолютно безкоштовно. Дана можливість завершилась в липні 2016 року. Проте для людей з обмеженими можливостями, які використовують відповідні функції ОС, оновлення до Windows 10 залишалось безкоштовним.

... далі
 
Page 2 of 16 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>