Кафедра інформатики КПНУ ім. І. Огієнка

Studies in tota vita

Вітаємо з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Колектив кафедри інформатики фізико-математичного факультету вітає усіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! 

Бажаємо, щоб:

... далі
 

Алгоритм Alpha Zero навчився грати в шахи за 24 години та обіграв спеціалізовану шахову програму

AlphaZero — це алгоритм, розроблений компанією DeepMind (з 2014 року компанією володіє Google), який використовує узагальнений підхід AlphaGo Zero. 5 грудня 2017 року колектив DeepMind випустив AlphaZero, який впродовж 24 годин досягнув надлюдського рівня гри в шахи, Сьоґі, і ґо, перемігши чемпіонів світу серед програм, Stockfish, Elmo і 3-денний варіант AlphaGo Zero. Stockfish, який використовується для домашньої підготовки багатьох гравців, переможець Чемпіонату TCEC (Top Chess Engine Chapmpionship) і Чемпіонату Chess.com виявився значно слабшим. В матчі з 100 партій AlphaZero отримав 28 перемог при 72 нічиїх.

... далі
 

Не пропустіть останій шанс на безкоштовне оновлення до Windows 10

Після випуску операційної системи Windows 10 корпорація Microsoft весь рік надавала можливість здійснити оновлення з деяких попередніх до найбільш актуальної версії операційної системи абсолютно безкоштовно. Дана можливість завершилась в липні 2016 року. Проте для людей з обмеженими можливостями, які використовують відповідні функції ОС, оновлення до Windows 10 залишалось безкоштовним.

... далі
 

Інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій!»

24 жовтня в стінах КПНУ ім. Івана Огієнка спільно з Кам'янець-Подільським міським та районним центром зайнятості для учнів усіх загальноосвітніх закладів міст та району відбувся інтерактивний профорієнтаційний захід «Подорож у світ професій!».

... далі
 

Вітаємо з 99-ю річницею заснування КПНУ ім. Івана Огієнка!

Колектив кафедри інформатики фізико-математичного факультету щиро вітає із 99-річчям від дня заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

... далі
 

Microsoft Windows 10 стане модульною операційною системою

Microsoft має намір повністю переробити структуру операційної системи Windows, щоб вона дійсно відповідала концепції  «Одна пераційна система (ОС)  для всього».  Для цього всередині корпорації був розроблений проект Windows Core OS, раніше відомий як Andromeda OS, який дозволить перенести Windows на різні типи пристроїв, будь то смарт-годинник чи смартфон.  Все це буде реалізовано за допомогою модульної структури.

... далі
 

Міжнародна наукова інтернет-конференція «Теоретичні і практичні основи управління процесами компетентністного становлення майбутнього учителя фізико-технологічного профілю».

27-28 вересня 2017 р. на базі фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені І.Огієнка пройшла Міжнародна наукова інтернет-конференція «Теоретичні і практичні основи управління процесами компетентністного... далі
 

Підсумки проведення конференції

26-29 вересня 2017 року відбулась XLІV Міжнародна наукова конференція «Питання оптимізації обчислень» присвячена 60-річчю від дня заснування Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

... далі
 

Міжнародна наукова конференція з питань оптимізації обчислень

Міжнародна Наукова Конференція

ПИТАННЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ОБЧИСЛЕНЬ (ПОО-XLІV)
присвячена 60-річчю від дня заснування Інституту кібернетики

імені В.М. Глушкова НАН України

... далі
 

Fall Creators для Windows Update 10

win10

Незабаром вийде оновлення Windows 10 Fall Creators Update, компанія Microsoft, нарешті, назвала дату його релізу – 17 жовтня 2017 року.

... далі
 
Page 2 of 15 << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>